Продавець VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
269 відгуків
VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин
+380 (98) 300-77-08

Книги для саморозвитку

Які книги для саморозвитку варто прочитати?

Існує безліч книг для саморозвитку, це тема надзвичайно популярна не лише у молоді. Зрозуміло, що юнаки та дівчата на порозі дорослого життя шукають власний шлях в цьому житті і звертаються до найкращих книг про саморозвиток, щоб навчитись керувати своєю долею, досягти бажаних успіхів, будувати стосунки і кар’єру, долати недоліки свого характеру. Але і цілком дорослі, самостійні люди також охоче читають книжки по саморозвитку, і знаходять для себе щось нове, відкривають нові грані власної душі, знаходять в собі ще не задіяні резерви, здібності і сили. Безмежний світ можливостей відкривають розумні книжки, написані видатними особистостями, фахівцями з досвідом, що власним прикладом доводять глибокий сенс і мотивацію щоденної роботи над собою. Адже людина, що не розвивається, що зупинилась на своєму шляху, — не живе, а лише існує.

Найновіші книги про саморозвиток суттєво відрізняються від аналогічної літератури минулого століття. Життя прямує вперед, змінюються підходи і мотивації, з’являються нові методики і шляхи. Щоб бути в тренді, варто переглянути сторінку і асортимент новинок книг, які варто прочитати для саморозвитку, щоб обрати свою книжку.

Топ книг для саморозвитку в нашій онлайн книгарні

Яких тем торкаються книги для саморозвитку, представлені на цій сторінці?

Насамперед, це питання самооцінки, адекватного і об’єктивного погляду на себе. Це не так просто, як здається. Інші люди часто бачать нас зовсім не такими, якими ми вважаємо себе самі.

По-друге, це питання кар’єри, професійного зростання, успішності в бізнесі, в роботі, в фінансовому плані. Книги по саморозвитку дають реальні рецепти підвищення особистої ефективності, допомагають розвинути лідерські якості, досягти кращих результатів в своїй професії, якою б вона не була.

Ще один аспект, який розкривають найкращі книги для саморозвитку — це розвиток духовний. Пізнання себе, пошук свого шляху в безмежному морі людей і подій, бороться зі своїми комплексами, недоліками, страхами і негативними емоціями. Такі книги можуть бути написані і в художній формі, і доносити певні ідеї та знання через розповідь про долі реальних людей або вигаданих персонажів. На чужому прикладі саморозвитку іноді читачу навіть легше сприйняти головну ідею книги, яку автор бажає донести, і засвоїти чужі уроки, щоб уникнути власних помилок.

Вибір між добром і злом — це також актуальна тема в книжках про саморозвиток. Книги з психології, що пояснюють, як людина робить вибір, які механізми впливають на нашу поведінку, вчинки, думки. Це важливі і цікаві теми, це наука про мозок і про те, як наші думки здатні змінювати наше життя. Ці книжки варто прочитати всім — і молоді, і цілком дорослим та самовпевненим.

Не втомлюйтесь вдосконалювати себе і навколишній світ. Читайте книги для саморозвитку, робіть висновки, шукайте власні рецепти, діліться з іншими людьми своїми досягненнями в особистому зростанні. Наша онлайн книгарня завжди радо допоможе вам знайти розумні та корисні книжки. Складіть свій власний список топ 10 книг для саморозвитку особистості. Ми пропонуємо видання українською мовою вітчизняних та іноземних авторів, шукаємо новинки і класику психологічної літератури, щоб представити нашим читачам гідний вибір літератури.

Часті запитання про книги для саморозвитку

1. Які топ 10 книг для саморозвитку варто прочитати?

  1. Вдивляючись у сонце Ірвін Ялом
  2. Радикальне самопрощення Колін Тіппінг
  3. Спіймай дзен життя Шинмьо Масуно
  4. Навчитися вчитися Барбара Оклі
  5. Мрій. Твори. Живи Андрій Бережанський
  6. 5 секретів щасливого життя М.Січкар
  7. Валерій Лобановський” І.Панасов
  8. Сила моменту Тепер Е.Толе
  9. Життя. Любов. Сміх. Свято твоєї присутності Ошо
  10. Любити те, що є” Б.Кейті, С.Мітчел

2. Які книги для духовного розвитку варто прочитати?

Книги для духовного саморозвитку таких авторів, як Ошо, Екхарт Толе, Нік Вуйчич, Віктор Франкл, Джозеф Нгуєн. Серед українських авторів книг з саморозвитку рекомендуємо: Ольга Демчук, Георгій Почепцов, Наталя Підлісна, Ольга Альохіна, Ольга Примаченко.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner