Продавець VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
269 відгуків
VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин
+380 (98) 300-77-08

Книги з психології

Книги з психології

Шукаєте книги з психології, які допоможуть краще зрозуміти себе та навколишніх? Хочете покращити своє життя, навчившись керувати своїми емоціями, побудувати міцні стосунки чи здобути впевненість у собі? У нашому інтернет-магазині книг з психології ви знайдете видання за будь-яким напрямом психології, який вас цікавить.

Магазину VRB-BOOKS пропонує ознайомитися з широким асортиментом психологічної літератури з найрізноманітніших питань:

 1. Книги для саморозвитку для широкої аудиторії про те, як ставити цілі, досягати успіху, долати труднощі та підвищувати самооцінку.

 2. Відносини: книги з психології на тему, як побудувати міцні стосунки з партнером, дітьми, друзями та колегами.

 3. Особистісне зростання: новинки психологічних книг про те, як пізнати себе, розкрити свій потенціал і стати щасливішим.

 4. Психологія: психологічна література про те, як працює наш розум, як ми думаємо, відчуваємо та діємо.

 5. Психотерапія: книги для психологів про різні методи психотерапії та їх практичне застосування.

Де купити книги з психології в Україні

У сучасному світі, де знання стають ключем до самопізнання та розуміння навколишнього суспільства, інтерес до психологічної літератури зростає з кожним днем. Кожен з нас прагне зрозуміти себе краще, розгадати таємниці своїх думок та почуттів, а також навчитися краще розуміти інших людей, досягати успіху у будь-якій справі.

У нашому інтернет-магазині психологічної літератури ви знайдете видання як для масової аудиторії, так і для досвідчених фахівців. Ми пропонуємо книги Фрейда та його послідовників, а також психологічну літературу молодих талановитих психологів. У захопливій подорожі нетрями книг з психології українською мовою наш інтернет-магазин психологічної літератури стане вашим надійним провідником.

Запрошуємо вас у світ, де кожна сторінка цікавих книг з психології наповнена не лише знаннями, а й можливістю змінити своє життя на краще. Тут ви можете купити книги відомих психологів та бестселери з психології, що включають практичні посібники для побудови успішного бізнесу, стрімкої кар'єри, створення міцної родини.

Чому варто вибрати наш інтернет-магазин психологічної літератури:

 • у нас ви можете купити книги про психологію з будь-якої теми, яка вас цікавить: психоаналіз, гештальт-терапія, арт-терапія, казкотерапія, сімейна психотерапія, психологічне консультування, нейролінгвістичне програмування, супервізія, метафоричні асоціативні карти та ін.;

 • до вашої уваги пропонується цікаві книги про психологію для масової аудиторії;

 • у нас ви можете придбати психологічну літературу за доступними цінами;

 • ви можете оплатити куплені книги про психологію будь-яким зручним для вас способом;

 • ми доставляємо книги з психології по всій Україні у найкоротший термін.

Класична психологія: книги відомих вчених

Наша місія – зробити знання та досвід всесвітньо відомих психологів доступними для кожного. Ми прагнемо включити в нашу колекцію психологічні книги як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, яка цікавиться саморозвитком та покращенням якості життя. У світі психологічної літератури книги відомих психологів посідають особливе місце. Основні книги з психології не тільки пропонують глибоке розуміння людської психіки в контексті психотерапевтичної практики, а й служать джерелом натхнення та практичних порад для особистого розвитку.

Від класичних робіт до сучасних бестселерів, наш асортимент книг відомих психологів охоплює широкий спектр тем й авторів. Осягайте мудрість навчань цих великих розумів, пізнайте себе глибше та відкривайте нові можливості для розвитку.

У нашому асортименті психологічної літератури:

 1. Класичні книги для психологів: Зігмунд Фройд, Альфред Адлер, Карл Юнг, Ерік Берн, Вірджинія Сатир та ін.

 2. Сучасні психологічні книги: Мартін Селігман, Михайло Литвак, Ерік Фромм, Віктор Франкл, Даніель Канеман та ін.

 3. Книги з психології різних напрямів: когнітивна психологія, психоаналіз, гештальт-терапія, сімейна психологія, позитивна психологія та ін.

Топ 10 книг з психології:

 1. Зигмунд Фройд – «Тлумачення сновидінь». Книги Фройда донині хвилюють уми та ламають стереотипи. «Тлумачення сновидінь» – одна з кращих книг Фройда з психології. Ця монументальна праця засновника психоаналізу розкриває таємниці сновидінь, представляючи їх як ключ до підсвідомості людини.

 2. Зигмунд Фройд – «Психопатологія повсякденного життя». Це одна з найкращих книг з психології. Фройд досліджує різні форми повсякденних помилок, таких як обмовки, забудькуватість та помилки. Він стверджує, що ці помилки не випадкові, а насправді є виразом несвідомих думок та бажань. У книзі Фройда показано, як аналіз цих помилок може дати нам цінну інформацію про нашу психіку.

 3. Зигмунд Фройд – «Три нариси з теорії сексуальності». Дуже цікава книга з психології! У цій книзі Фройд викладає свої погляди на сексуальний розвиток. Він стверджує, що сексуальність є рушійною силою людського розвитку й вона грає визначальну роль у формуванні нашої особистості та поведінки.

 4. Альфред Адлер – «Зрозуміти людину». У цій книзі з психології Адлер пропонує нову систему, засновану на прагненні до переваги та почуття спільності. Велике місце приділяється критиці психоаналізу Фройда: людина сприймається як цілісна особистість, а не як набір інстинктів чи комплексів. Наводяться різні типи особистості, такі як розбещена дитина, невдаха, тиранічний тип та соціально корисний тип. Пропонуються шляхи до самовдосконалення та досягнення повноцінного життя.

 5. Карл Густав Юнг – «Психологія несвідомого». Учень Фройда, Карл Юнг, пішов власним шляхом, створивши аналітичну психологію. Книга з психології «Психологія несвідомого» – подорож у глибини архетипів та колективного несвідомого.

 6. Ерік Берн – «Ігри, в які грають люди». Автор є засновником трансакційного аналізу. Ця книга для психологів стала бестселером, допомагаючи людям розібратися у сценаріях життя та прихованих мотивах у взаємостосунках.

 7. Ерік Фромм – «Мистецтво любити». Одна з найкращих книг з психології Еріха Фромма, психоаналітика та філософа-фрейдомарксиста. У цій книзі з психології автор досліджує природу любові, стверджуючи, що вона не є чимось спонтанним та містичним, а є мистецтвом, якому необхідно вчитися. Ця книга відомого психолога не просто теоретична праця, а практичне керівництво, яке може допомогти кожній людині знайти зрілу та повноцінну любов.

 8. Даніель Канеман – «Думай повільно... вирішуй швидко». Перлина психологічної літератури! Даніель Канеман, лауреат Нобелівської премії з економіки, у своїй книзі з психології розкриває таємниці роботи нашого мислення, допомагаючи приймати раціональні рішення.

 9. Мартін Селігман – «Влада звернення». Один з провідних фахівців сучасності в цій цікавій книзі про психологію досліджує концепцію оптимізму та його вплив на життя людини. Автор пропонує ідею навчання оптимізму як спосіб змінити своє ставлення до життя та підвищити стійкість до стресів та негативних подій. Книга з психології допомагає читачам усвідомити силу позитивного мислення та навчитися долати труднощі з більш оптимістичним поглядом.

 10. Безсів ван дер Колк – «Тіло пам'ятає все». Дуже цікава книга про психологію, яка розповідає про те, як події минулого, що травмують, можуть впливати на наше сьогодення. Автор цієї книги з психології – відомий психіатр, який десятиліттями вивчав вплив травми на людину. Він пояснює, як травма може змінити роботу мозку, тіла та психіки. Також розповідає про те, як можна зцілитись від травми та набути гармонії.

Світ цікавих книг про психологію відомих авторів величезний та багатогранний. У цей Топ книг з психології увійшла лише мала частина скарбів, які можуть збагатити наш внутрішній світ, допомогти розібратися в собі та покращити стосунки з навколишніми. Досліджуючи численні розділи нашого інтернет-магазину психологічної літератури, ви, безумовно, виявите ще багато книг з психології, які варто прочитати.

Психологічна література по розділах

Для зручності відвідувачів нашого інтернет-магазину психологічної літератури, всі представлені видання розподілені за розділами. Рубрикація дозволила суттєво скоротити час пошуку книг з психології, що належать до необхідної теми:

 1. Гештальт-терапія. Форма психотерапії, яка підкреслює цілісність людського досвіду та взаємозв'язок між думками, почуттями та поведінкою. Основна ідея полягає в тому, що людина прагне самореалізації та цілісності, а концентрація на «тут і зараз», усвідомлення того, що відбувається, сприяє особистісному зростанню та подолання проблем. Психологічна література з гештальт-терапії -- це широкий спектр книг та статей, що описують теорію, методи та практику цієї форми психотерапії. Тут можна знайти роботи засновників гештальт-терапії, таких як Фрідріх і Лаура Перлз, а також безліч сучасних авторів, які розширюють та розвивають цю область, включаючи Леслі Грінберг, Ервіна Польсон та Ірвіна Ялома.

 2. Юнгіанський аналіз. Психологічна література з юнгіанського аналізу включає роботи, присвячені ідеям та методам Карла Юнга, швейцарського психіатра і психоаналітика. Книги з психології охоплюють такі теми, як колективне несвідоме, архетипи, символи, аналіз сновидінь та розвиток особистості. У літературі з юнгіанського аналізу можна знайти як оригінальні роботи самого Юнга, так і дослідження, критичні огляди, а також застосування його ідей у практиці психотерапії, літературі, мистецтві та релігії.

 3. Психоаналіз. Психологічна література з психоаналізу – це великий корпус текстів, що досліджують теорію та практику психоаналітичної терапії. Вона охоплює роботи засновника психоаналізу Зигмунда Фройда, а також роботи його послідовників та сучасних психоаналітиків. У цій літературі розглядаються такі теми, як структура особистості, динаміка психічних процесів, механізми утворення неврозів та методи їх лікування. Читання цих книг для психологів допомагає зрозуміти глибинні механізми людської поведінки та розвиває навички психоаналітичного мислення.

 4. Психодрама. Книги з психології цієї рубрики описують терапевтичний метод, який використовує рольову гру та драматичні дії для дослідження та подолання емоційних проблем. Психологічні книги з психодрами включають роботи засновника методу Якоба Морено, а також праці його послідовників та сучасних психотерапевтів, які розвивають та застосовують цей підхід. Розглядаються принципи та методи психодрами, її застосування у роботі з групами та індивідами, а також випадки з практики.

 5. Екзистенційна психотерапія. Це напрямок у психотерапії, який зосереджений на дослідженні сенсу життя, свободи вибору, самовизначення та сенсу страждань. Важливі концепції включають усвідомлення смертності, відповідальність за свій вибір, пошук сенсу життя та прийняття неминучості страждання. Автори книг для психологів також описують методи роботи з клієнтами, спрямовані на дослідження та розуміння їх досвіду, та підтримку у пошуку сенсу та цілісності.

 6. Арт-терапія. Психологічна література з арт-терапії являє собою широкий спектр книг, статей та посібників, що охоплюють теоретичні основи та практичні методи використання мистецьких процесів у психотерапевтичній роботі. Книги для психологів включають дослідження з психологічних аспектів творчості, керівництва з проведення арт-терапевтичних сесій, описи клінічних випадків. Книги психології також охоплюють різні підходи до арт-терапії, включаючи образотворче мистецтво, музику, танець та інші форми самовираження.

 7. Тілесно-орієнтована психотерапія. ТОП – це підхід до психотерапії, який наголошує на тілі, фізичних відчуттях та їх взаємозв'язку з психологічним добробутом. Він заснований на припущенні про те, що тіло є ключем до розуміння емоцій, думок та поведінки. Психологічна література з ТОП пропонує методи роботи з тілесними проявами емоцій, травмами та стресом, включаючи техніки дихання, руху, тактильні методи та методи роботи з мускулатурою.

 8. Психологія бізнесу. Найкращі книги з психології на цю тему торкаються таких питань, як лідерство, мотивація, управління часом, комунікація, управління стресом, розвиток навичок продажу та переговорів, а також організаційна культура та ефективність команди. Ці книги про психологію пропонують практичні поради та стратегії для успішного управління бізнесом.

 9. Казкотерапія. Це метод психотерапії, що використовує казки як засіб для дослідження та розв’язання психологічних проблем. Психологічна література з казкотерапії охоплює теоретичні основи методу, методики роботи з казками у терапевтичних процесах, приклади використання казок.

 10. Сімейна психотерапія. Книги з психології цієї рубрики представляють підхід до лікування психічних проблем, який зосереджується на динаміці та взаємодії усередині сім'ї як системи. Важливою особливістю цього підходу є участь всіх членів сім'ї у процесі терапії, де метою є створення більш здорових та функціональних взаємин. Психологічна література з сімейної психотерапії торкається таких тем, як сімейна динаміка, комунікації, вирішення конфліктів.

 11. Нейролінгвістичне програмування. НЛП – це розроблена у 1970-х роках методика, яка досліджує зв'язок між мисленням, мовою та поведінкою. Психологічна література з НЛП включає книги, статті та керівництва, що пояснюють принципи цієї методики, її застосування у навчанні, психотерапії, бізнесі та особистісному розвитку. Автори книг з психології розглядають такі теми: комунікація, встановлення цілей, зміна переконань та розвиток навичок емпатії.

 12. Супервізія. У книгах з психології цієї рубрики описується процес, у рамках якого досвідчений психолог, лікар, коуч, вчитель (супервізор) консультує та підтримує менш досвідченого фахівця (супервізанта). Психологічна література з супервізії охоплює такі теми, як розвиток професійної ідентичності, підвищення професійних навичок, етика та норми поведінки, а також методи навчання та оцінки. Подано теоретичні основи супервізії та практичні рекомендації для супервізорів та супервізантів.

 13. Метафоричні асоціативні карти. Одна з найбагатших рубрик, в яку включено майже 200 цікавих книг про психологію, що презентують інструмент, який використовується для дослідження та роботи з різними аспектами особистості, емоцій та стосунків. МАК є набір картинок або зображень, кожне з яких може викликати певні асоціації та емоції у людини. Цей метод допомагає пацієнтам висловити свої думки, почуття та внутрішні конфлікти, а також сприяє усвідомленню та подоланню психологічних проблем. Книги з психології з цієї теми присвячені різним способам застосування карт, методикам роботи з ними та результатам досліджень, що підтверджують їх ефективність у клінічній практиці.

Новинки книг з психології

Величезний світ психологічної літератури продовжує розвиватися, пропонуючи нові ідеї, методи та техніки для розуміння, корекції та вдосконалення людської психіки. За останні роки вийшло безліч новинок книг з психології, які допоможуть читачам по-новому поглянути на життя, свої стосунки з іншими людьми та навколишнім світом.

Серед цікавих книг з психології, що нещодавно вийшли:

 1. Вітні Гудман – «Токсичний позитив». Автор цього бестселера з психології – приватний психотерапевт з Майамі. Ця книга з психології є викликом поширеній думці про те, що ми завжди маємо бути позитивними. Гудман стверджує, що токсичний позитив може бути шкідливим, оскільки він змушує людей ігнорувати свої негативні емоції, які є важливою частиною життя. Вона пропонує більш збалансований підхід до психічного здоров'я, який включає прийняття як позитивних, так і негативних емоцій.

 2. Девід Бернс – «Терапія самотності: Як навчитися спілкуватися, дружити та любити». Видана у 2023 році книга з психології пропонує науково обґрунтований план подолання самотності. Автор бестселера з психології «Терапія настрою» Девід Бернс пояснює когнітивні спотворення, які можуть призвести до самотності, та пропонує вправи, що допомагають побудувати міцні та значущі стосунки.

Інтернет-магазин книг з психології VRB-BOOKS

Ідея створення цього інтернет-магазину психологічної літератури належить психотерапевту-практику Ростиславу Бурлаці, який чудово знає, наскільки важлива для професіоналів у цій галузі якісна психологічна література. Щоб українські психологи та психотерапевти отримали доступ до якісної психологічної літератури, Ростислав Бурлака у 2016 році відкрив перше в Україні видавництво книг з психології.

При створенні колекції психологічної літератури також враховано величезний інтерес до цікавих книг про психологію з боку широкої читацької аудиторії – студентів, підприємців, молодих батьків, а також усіх, хто приділяє пильну увагу саморозвитку. Тут ви можете купити книги про психологію, за допомогою яких розв’язуються складні життєві проблеми, налагоджується прибутковий бізнес, може бути знайдено порозуміння з членами сім'ї та колегами по роботі.

Незалежно від того, чи ви є професійним психологом, психотерапевтом, студентом, чи просто цікавитеся книгами з психології, у нас ви обов'язково знайдете щось корисне та цікаве для себе. У нашому інтернет-магазині психологічної літератури ми зібрали величезну колекцію книг для психологів, які допоможуть вам на шляху професійного зростання, самопізнання та особистісного розвитку.

Сподіваємося, що наш асортимент надихне вас на нові звершення. Дякуємо, що вибрали наш інтернет-магазин психологічної літератури!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner