Продавець VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
283 відгуків
VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин
+380 (98) 300-77-08

Книги для чоловіків

Найкращі книги для чоловіків, які варто прочитати

Книги про чоловічу психологію, про стосунки, що мотивують книги для саморозвитку і просто цікаві книги для чоловіків — вибирайте літературу, яка буде корисна вам саме зараз.

У нашій онлайн книгарні зібрана блискуча колекція книг з психології, за всіма її напрямками, а на цій сторінці представлена особлива добірка: книги для чоловіків та про чоловіків. Адже найцікавіше це читати про себе і собі подібним, пізнаючи себе через призму погляду інших людей.

Найкращі книги про чоловічу психологію: про що думають чоловіки, про що вони говорять? Які секрети приховує чоловічий характер? Самим чоловікам буде цікаво дізнатися про це, хороша книга допоможе ніби поглянути на себе з боку і, можливо, глибше зрозуміти власну мотивацію, усвідомити приховані проблеми. А це перший крок до вирішення наявних проблем та виправлення недоліків власного характеру, поліпшення відносин у сім'ї та соціумі, на роботі та вдома.

Книга для чоловіків про стосунки відкриє секрети, очевидні для жінок, але зовсім не очевидні для звичайного чоловіка, не посвяченого у таємниці та тонкощі психології. Найкращі книги з психології стосунків для чоловіків — особливий коник та перевага нашого інтернет-магазину. Тема настільки актуальна для будь-якого сучасного чоловіка, що ці книги користуються підвищеною увагою. Ми пропонуємо нашим читачам - чоловікам познайомитися і з класичними роботами психологів 20 століття, і прочитати найсвіжіші книжкові новинки, видані останніми роками.

Книги про чоловічу психологію

Психологія чоловіків, книги про неї — це предмет інтересу не лише для самих чоловіків, але і для жінок. Взаємний інтерес — це природно: ми всі хочемо знати більше про психологію протилежної статі, але і про себе читати не менш цікаво, пізнавально і корисно. 

Жінки, читаючи книги про чоловічу психологію, зможуть краще зрозуміти свого супутника по життю і позбутися негативних оціночних штампів на кшталт “вони всі однакові!” . Це неабияк допоможе будувати конструктивні, здорові стосунки в родині, і навіть вплине позитивно на самооцінку.

Чоловіки в книгах про чоловічу психологію зможуть черпати знання про глибинні причини власних вчинків, прагнень, бажань, і ставитись до них інакше, без нав’язаного сторонніми негатиму. Краще пізнання себе допомагає обернути свої недоліки на свої переваги, і те, що раніше здавалось — заважає, може навпаки — допомагати, якщо направити свою енергію в правильне русло.

Книги для чоловіків про психологію будуть корисні для саморозвитку для будь-якого чоловіка, і молодого, і в літах. Читати пізнавальне цікаво в будь-якому віці, адже людина жива, поки вона розвивається, цікавиться, читає та спілкується, приносить користь оточуючим.

Не будемо, однак, недооцінювати і жіночу допитливість: хороша книга про чоловічу психологію зацікавить і протилежну стать. Тому наші читачки, вивчивши спочатку книги для жінок, мають повне право заглянути і на цю сторінку і вибрати для себе книги, щоб зрозуміти чоловіків краще.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner