Продавець VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
288 відгуків
VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин
+380 (98) 300-77-08

Ірвін Ялом

Ірвін Ялом — засновник екзистенційної психотерапії

Ірвін Ялом в середовищі психотерапевтів заслужено вважається засновником екзистенційної психології. Психіатр і психотерапевт Ялом відомий своїми науково-дослідницькими роботами, що відкрили світу глибоке розуміння внутрішнього світу людини та впровадили ефективні терапевтичні методики для лікування розладів і корекції станів психіки. Літературні праці, книги Ірвіна Ялома і донині допомагають спеціалістам — психотерапевтам, психологам, а також тим, хто цікавиться психологією на аматорських засадах, глибше проникнути в суть людського єства, таємниці людського мозку, поведінки, мотивації.

Ірвін Ялом по праву вважається засновником такого напряму в психології як екзистенційна психологія і психотерапія, що базується на динамічній моделі існування людської психіки. Екзистенційна психологія концентрується на дослідженні екзистенційних питань: сутність буття, сенс життя, пізнання себе в цьому світі, де є життя і смерть. Метод покликаний наповнити життя людини сенсом, допомогти усвідомити цей сенс і своє місце та відповідальність за свій життєвий вибір. Ланцюжок внутрішніх конфліктів, що мають місце в житті кожної людини, за допомогою методики Ірвіна Ялома переростає в етапи розвитку особистості, і врешті надихає людину на свідомий вибір життєвого шляху, залишивши позаду невизначеність, страхи, депресію, сумні думки про відсутність сенсу життя. 

Ірвіна Ялом: життєвий шлях, практика і книги

Ірвін Ялом народився в 1931 році у США, в бідній сім'ї єврейських емігрантів з Білорусії. В дитинстві Ялом часто стикався з антисемітизмом. Тяжке дитинство залишило глибокий слід у душі й підштовхнуло до вивчення психології в дорослому віці.

У 1952 році Ірвін Ялом закінчив Університет Джорджа Вашингтона, в 1956 році отримав ступінь доктора медицини в університеті Бостона. Після навчання Ірвін Ялом відслужив в армії США.

Після армії І.Ялом розпочав роботу лікарем- психіатром, згодом — психотерапевтом. Кар’єра і творчий шлях Ірвіна Ялома тривали довгі десятиліття, і сьогодні, у віці понад 90 років, він веде активний спосіб життя і є почесним професором психіатрії медичного факультету Стенфордського університету. Facebook сторінку Ірвіна Ялома читає  близько 240 тисяч підписників. 

Ірвін Ялом — автор більш ніж 30 книг, що стали бестселлерами і настільними посібниками психотерапевтів і психологів по всьому світу. Їх з захопленням читають і не спеціалісти, що цікавляться екзистенційними питаннями, намагаються розгадати загадку життя і смерті і зрозуміти сенс життя.

Гуманістичні книги Ірвіна Ялома перекладені багатьма мовами світу.

Книги Ірвіна Ялома в онлайн книгарні VRB-BOOKS

В нашій онлайн книгарні ви знайдете відомі і популярні книги з психології автором яких є Ірвін Ялом, що завоювали авторитет у читачів різних країн, віку і професій. Для психологів і психотерапевтів книги Ірвіна Ялома — це щоденні підручники, необхідні в роботі, для звичайних людей — це дороговказ по життю, пізнавальні і цікаві книжки, читання яких розвиває, допомагає знайти себе, оцінити такі поняття, як свобода, життя і смерть, і не боятися приймати важливі рішення.

В світі загалом продано понад 50 мільйонів книг Ірвіна Ялома, це один з авторів, яких читають найбільше. 

Ірвін Ялом, книги, що він написав за довгі роки практики і досліджень, спонукає людей до духовного росту, він — невиправний гуманіст, що проявляє істинну любов до людей, глибоко розуміє людську природу і щедро ділиться досвідом і знаннями з кожним, хто бере в руки і відкриває будь-яку з його книг.

Книги Ірвіна Ялома сповнені гумору, доброти, реальних історій з його практики з реальними пацієнтами. Це надихає і захоплює, його книги читаються легко, як цікава художня література, і це ще більше сприяє розширенню кола його читачів і прихильників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner