Продавець VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
288 відгуків
VRB-BOOKS - книжковий інтернет-магазин
+380 (98) 300-77-08

Зигмунд Фрейд

Книги Зигмунда Фройда 

Зигмунд Фройд – один з корифеїв психологічної науки 20 століття. Його теорія психоаналізу і його наукові роботи мали значний вплив на розвиток психології, медицини, соціології протягом минулого століття і дотепер. 

У нашій онлайн книгарні ви знайдете найвідоміші книги з психології , серед яких  класичні роботи Зигмунда Фройда займають найпочесніше місце, а також праці його послідовників, починаючи з Карла Густава Юнга і до сучасних  дослідників і практиків в області психологічної науки і психотерапії всіх напрямків. Ідеї Фройда, безперечно, мали вирішальний вплив на становлення і розвиток багатьох сучасних авторів. Тож ми наполегливо радимо всім, хто професійно цікавиться психологією, психотерапією, і просто допитливим читачам, що хочуть знати більше про те, як функціонує людська свідомість, розпочати шлях до вивчення глибин свідомого і несвідомого саме з класичних книг Зигмунда Фрейда.

 Біографічні факти про Зигмунда Фройда

Зигмунд Фройд народився в 1856 році в Австрійській імперії у місті Фрайберг в сім’ї єврейського комерсанта. Закінчив Віденський університет як медик за спеціальністю невролог і психіатр. Вже працюючи з пацієнтами, що страждали на істерію, з застосуванням гіпнозу, Фройд розробив методику лікування істерії, засновану на асоціаціях та інтерпретації снів. Ця робота і поклала основу його теорії психоаналізу.

Надалі психоаналіз став головною працею життя Фройда, на початку ХХ століття з’явилися видатні книги “Вступ в психоаналіз” (збірка лекцій, прочитаних ним у Віденському університеті в 1915 -1917 роках), “Психологія мас”, “Тлумачення сновидінь” та інші роботи, що зайняли непересічне місце серед фундаментальних досліджень людської психіки.

Протягом всього минулого століття роботи Зигмунда Фройда викликали захоплення і суперечки, їх критикували і вивчали, наслідували і спростовували, але знайти психолога-практика, що не читав жодної книги Зигмунда Фрейда сьогодні неможливо.

Теорії Зигмунда Фройда

Зигмунд Фройд є творцем ряду теорій про людську психіку. В теоріях Фройда вперше прозвучало поняття несвідомого як частини людської психіки, що керує поведінкою людини. За Фрейдом, психіка людини складається з трьох структур несвідомого: Ід, Его та Суперего. Ід — це ірраціональна, інстинктивна частина психіки, яка опікується лише задоволенням своїх власних потреб. Его — це раціональне, що відповідає за адаптацію до реальності. Суперего — це моральна частина психіки, яка ставить перед людиною внутрішні заборони та норми.

Зигмунд Фрейд є також автором низки теорій про стадії розвитку особистості, про конфлікти і задачі, з якими особистість стикається при проходженні стадій розвитку. Хоч не всі нині згодні з теоріями Фройда, важко переоцінити роль психоаналізу в розумінні людської поведінки, мотивації і внутрішніх конфліктів. І досі психоаналіз Фройда широко застосовується для лікування психічних розладів, для самопізнання та розвитку особистості.

Без перебільшення, Зигмунд Фройд залишив вагомий слід в історії психології та медицини загалом. Засновник психоаналізу відкрив шляхи до розумінні підсвідомості, дитячого психічного розвитку, причин та механізмів психічних розладів та суспільних явищ. Його роботи, книги вплинули різні області науки, навіть на мистецтво та літературу, стали первинною основою для глибокого розуміння людської психіки і поведінки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner